Koolitused

Asendiga seotud probleemid: funktsionaalsete häirete käsitlus biomehhaanilisest lähtekohast (Lektor Tomas Collin Norrast)


Amputatsiooniga patsiendi taastusravi kursus


Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi psühholoogia ja käitumisteaduste suund kutsub osalema Muusikateraapia aluste ning Tantsu- ja liikumisteraapia aluste täiendkoolitustel.

Oleme vähendanud koolituste mahtu, kestust ja maksumust, et lihtsustada kursustel osalemist ning muuta neid kättesaadavamaks.

Muusikateraapia alused, 14 EAP 5.10.2018- 13.04.2019 (kokku 92 akadeemilist tundi loenguid)

Koolitusel käsitletavad teemad: Muusikateraapia rakendamise eesmärgid, põhimõtted, protsessid, taustateooriad, kaasaegsed arengud ja rakendused erinevate sihtrühmadega.
Muusikateraapia meetodid ja tehnikad ning nende rakendamine.
Sihtgrupp: spetsialistid, kes on huvitatud muusika ja hääle terapeutilisest rakendamisest oma erialal ja/või soovivad jätkata õpinguid muusikateraapia magistriõppes.

Koolitajad: Eve Lukk, PhD; Kaia Laurik, MSc; Jüri Kriisemann, MSc.

Osavõtumaks: 588 EUR. Registreeri koolituseleSIIN

Tantsu-ja liikumisteraapia alused, 14 EAP, 28.09.2018 – 02.03.2019 (kokku 92 akadeemilist tundi loenguid)

Koolitusel käsitletavad teemad: Ülevaade tantsu- ja liikumisteraapia kujunemisest, erinevatest lähenemistest, rakendamise eesmärkidest ja võimalustest ning peamistest sihtgruppidest. Osaleja on saanud praktilise kogemuse tantsu- ja liikumisteraapia protsessist, meetodite ja tehnikate rakendamisest ning omandanud oskuse iseseisvalt lihtsamaid töövõtteid eesmärgistatult rakendada.
Sihtgrupp: spetsialistid, kes on huvitatud tantsu- ja liikumisteraapia tehnikate rakendamisest oma erialal ja/või soovivad jätkata õpinguid tantsu- ja liikumisteraapia magistriõppes.

Koolitajad: Terje Kaldur, MSc; Mari Mägi, MSc; Kaire Bachmann, MSc; Gerda Matvere, MSc.

Osavõtumaks: 588 EUR. Registreeri koolitusele SIIN

NB! 15. september kell 11.00-14.00 toimub tantsu- ja liikumisteraapia koolituse infopäev 

Koht: Tallinna Ülikooli Räägu üksus, Räägu 49, ruum 317
Tantsu- ja liikumisteraapia aluseks on põhimõte, et keha ja meel on omavahel seotud, omades vastastikku mõjuvat toimet inimese tervises ja heaolus. Loovuse ja füüsilise eneseväljenduse kaudu loob tantsu-ja liikumisteraapia mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel.
Infopäeval tutvustame tantsu- ja liikumisteraapia õppimisvõimalusi Tallinna Ülikoolis, keskendudes tantsu- ja liikumisteraapia  täienduskoolituse ja magistriõppe programmile.

Registreeru infopäevale SIIN.

Infopäev toimub, kui registeerunud on 6 inimest. Infopäev on tasuta.

Lisaks pikkadele täiendkoolitusele toimub mitmeid looviteraapiate lühikoolitusi, mille kohta lisandub jooksvalt infot SIIA.

Olete oodatud osalema!

Kunstiteraapiate koolitused
Loodus- ja terviseteaduste instituut | School of Natural Sciences and Health
Tallinna Ülikool | Tallinn University
Narva mnt 25, 10120 Tallinn, Estonia

+372 639 1752
www.tlu.ee | www.tlu.ee/en


Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste instituut, psühholoogia ja käitumisteaduste suund pakub võimalust osaleda kursustel:

 

Tantsu– ja liikumisteraapia alused, 13.09.2018 – 11.05.2019 (kokku 160 ak tundi loenguid)

Koolitusel käsitletavad teemad: Ülevaade tantsu– ja liikumisteraapia kujunemisest, erinevatest lähenemistest, rakendamise eesmärkidest ja võimalustest ning peamistest sihtgruppidest. Osaleja on saanud praktilise kogemuse tantsu– ja liikumisteraapia protsessist, meetodite ja tehnikate rakendamisest ning omandanud oskuse iseseisvalt lihtsamaid töövõtteid eesmärgistatult rakendada.

Sihtgrupp: spetsialistid, kes on huvitatud tantsu- ja liikumisteraapia tehnikate rakendamisest oma erialal ja/või soovivad jätkata õpinguid tantsu- ja liikumisteraapia magistriõppes.

Koolitajad: Terje Kaldur; MSc, Mari Mägi; MSc, Kaire Bachmann; MSc, Gerda Matvere.
Osavõtumaks: 1008 EUR. Registreeri koolitusele SIIT

Koolitusel käsitletavad teemad: 
Muusikateraapia rakendamise eesmärgid, põhimõtted, protsessid, taustateooriad, kaasaegsed arengud ja rakendused erinevate sihtrühmadega.
Muusikateraapia meetodid ja tehnikad ning nende rakendamine.

Sihtgrupp: spetsialistid, kes on huvitatud muusika ja hääle terapeutilisest rakendamisest oma erialal ja/või soovivad jätkata õpinguid muusikateraapia magistriõppes.
 

Koolitajad: Eve Lukk, PhD; Prof. Eha Rüütel; Kaia Laurik, MSc,  Jüri Kriisemann, MSc

Osavõtumaks: 1008 EUR. Registreeri koolitusele SIIT  

Visuaalkunstiteraapia alused, 13.09.2018 – 11.05.2019  (kokku 160 ak tundi loenguid)

Koolitusel käsitletavad teemad: Ülevaade visuaalkunstiteraapia kujunemisest, erinevatest lähenemistest, rakendamise eesmärkidest ja võimalustest ning peamistest sihtgruppidest. Osaleja on saanud praktilise kogemuse visuaalkunstiteraapia meetodite ja tehnikate rakendamisest ning omandanud oskuse iseseisvalt rakendada lihtsamaid töövõtteid.

Sihtgrupp: Täienduskoolitusele on oodatud spetsialistid, kes on huvitatud visuaalkunstiteraapa  tehnikate rakendamisest oma erialal ja/või soovivad jätkata õpinguid kunstiteraapia magistriõppes.

Koolitajad: 
Prof. Eha Rüütel, Marika Ratnik MSc., Kai-Liis Gramakovski, MSc., Mari Lipp, MSc., Ene Kivi, MSc., Katrin Heinloo, MSc. 

Osavõtumaks: 1008 EUR. Registreeri koolitusele SIIT

Täiendav info:
Madli Tõitoja
Täiendusõppe spetsialist
TLÜ Loodus- ja Terviseteaduste Instituut

Tel 58 160219