Koolitused

01.08.2019 kell 10:00 toimub Leila külas asuvas tunnetusaias koolituspäev teemal “How to manage people with attachment problems, contemporary approach” ehk kiindumushäirega inimeste juhendamine, kaasaegne käsitlus.

REGISTREERI SIIN: https://bit.ly/2Y3AD7z

Koolitaja: Rini Blankers, käitumisekspert (Blankers-Hage V.O.F). Koolitus toimub inglise keeles (tõlkevõimalus puudub), pakutakse suppi ja kohvi. Kaasa võtta paber ja pliiats. Koolituspäeva maksumus: 25€ (tasuda kohapeal, sularahas).

Soovijatel palun registreerida end hiljemalt 30.07.2019. Kohti on 15. Täpsem info saabumise kohta tuleb registreerijatele e-mailile.

67357011_356317705048831_8322383469766246400_n.jpg


Viljandi Pärimusmuusika Aidas toimuv konverents “Kerge kognitiivne häire” (26. september)


58th International Spinal Cord Society Annual Scientific Meeting (ISCoS 2019)


Head kolleegid ja sõbrad!

Mul on suur rõõm Teid kutsuda 21.-24. augustil toimuvale käekonverentsile – 27th Scandinavian Hand Society Congress, Tallinnas.

Käeteraapia põhiprogramm on saamas viimast viimistlust. Eelkursuseid on kolm, vali üks või osale kõigil. Terapeutidele on Wallant koolitus kongressi hinna sees. Lühitutvustused teraapia lektoritest on lisatud manuses. Programmiga saab tutvuda meie kodulehel –https://sssh2019.ee/programme/.  Vajuta sessioonile ja loe.

Early bird registreerimise viimane kuupäev on 21. juuni. Eestis töötavatel spetsialistidel on võimalus registreeruda soodushinnaga, mille juurde ei kuulu osalemine pidulikul õhtusöögil. Korraldajad paluvad järgnevat aadressi kasutada vaid Eestis töötvatel spetsialistidel. Registreeruda saab aadressil: https://www.conference-expert.eu/en/conferences/s2/614-27th-scandinavian-hand-society-congress-special-price- . Kui olete juba registreerunud aga soovite kasutada eelmainitud soodustust, siis võtke ühendust Sille Saluteega sille.salutee@reisiekspert.ee.

SSSH 2019 teraapia põhiprogrammi lektorid

Palun jaga käesolevat infokirja ka oma sõbra ja kolleegiga. Aitäh!

Kohtumiseni augustis!

Liis Lamson, FT MSc, käeterapeut
Käeteraapia toimkonna nimel


Avatud on registreerimine koolitusele: 
 
Tantsu- ja liikumisteraapia alused, 14EAP
Toimumisaeg: 20.09.2019 – 21.03.2020
Koht: Tallinn, Räägu 49, Tallinna Ülikooli õppehoone
Kursusele on oodatud spetsialistid, kes on huvitatud tantsu- ja liikumisteraapia tehnikate rakendamisest oma erialal ja/või soovivad jätkata õpinguid tantsu- ja liikumisteraapia magistriõppes.
Eesmärk: Saada teadmised tantsu- ja liikumisteraapia kujunemisest, põhialustest, arengutest, rakendamise põhimõtetest ja võimalustest. Saada ülevaade ja praktiline kogemus tantsu- ja liikumisteraapia peamistest meetoditest ja tehnikatest ning nende eesmärgipärase rakendamise võimalustest. Saada terapeutilis-loominguline rühmakogemus.
Peamised koolitajad:
Terje Kaldur on Tallinna Ülikooli tantsu- ja liikumisteraapia lektor (omab magistrikraadiga võrdsustatud kvalifikatsiooni psühholoogias ning terviseteaduste magistrikraadi kunstiteraapiates). On läbinud pereteraapia ja kognitiiv-käitumisteraapia algkoolitused. Terje on töötanud 10 aastat koolipsühholoogina (hetkel Tallinna Euroopa Koolis) ning 3 aastat loovterapeudina rehabilitatsioonikeskuses. On Eesti Loovteraapiate Ühingu juhatuse liige.

Mari Mägi on loovterapeut, tantsu- ja liikumisterapeut, Tallinna Ülikooli tantsu- ja liikumisteraapia lepinguline õppejõud, somaatilise liikumise õpetaja, Body Mind Centering® praktiseerija ja õpetaja ning vabakutseline tantsukunstnik. Loovterapeudina praktiseerib  rehabilitatsioonikeskuses, oma töös kasutab lahenduskeskset lähenemist, liikumismustreid ja  kehateadlikkust.